Skip links

Būvniecības piedāvājums

ecoSIPLAT piedāvā kompleksu būvniecības projektu realizēšanu, kā arī atsevišķu būvniecības ciklu un būvdarbu vadību. Specializējamies montāžas darbos, iekšējo un ārējo inženiertehnisko tīklu izbūvē, tai skaitā, ventilācijas, un elektrības izbūvē. Mūsu mērķis ir maksimāli īsā laikā klientam uzbūvēt tieši tādu māju, kāda viņam ir nepieciešama, pielāgojoties klienta finansiālajām iespējām un vēlmēm.

SIP paneļu māju būvniecību veicam visu gadu, neatkarīgi no sezonas vai laika apstākļiem. SIP paneļu māju konstrukcijas tiek uzceltas vidēji 5-7 dienu laikā. SIP tehnoloģija nav karkasa, bet gan paneļu māju būvniecība, tas nozīmē, ka būvniecībā SIP paneļi ir galvenais nesošais konstrukcijas elements. Šādam panelim ir labas energo-efektivitātes īpašības un augsta izturība. ecoSIPLAT māju būvniecībā izmanto tikai augstas kvalitātes izejmateriālus.

ecoSIPLAT piedāvā kompleksu būvniecības projektu realizēšanu, kā arī atsevišķu būvniecības ciklu un būvdarbu vadību. Specializējamies uz montāžas darbiem, iekšējo un ārējo inženiertehnisko tīklu izbūve, tai skaitā ventilācija un elektrība. Plašs pakalpojuma spektrs dažāda veida objektos – rūpnīcās, birojos, sabiedriskajās ēkās, veikalos, viesnīcās u.c. Mēs spējam piemeklēt atbilstošus risinājumus efektīvai montāžai, apkalpošanai, uzturēšanai vai remontam, kā arī modernizēšanai jaunuzceltos, rekonstruējamos un ekspluatācijā esošos objektos. Mūsu komandā strādā zinoši un kvalificēti meistari, kas operatīvi palīdzēs atrisināt radušās problēmas.

Pavisam nozīmīga ir būvizstrādājuma reakcija, tam nonākot saskarē ar uguni, lai tas neattīstītu uzliesmošanu, uguns izplatību, siltuma, dūmu un arī degošu pilienu izdalīšanos, bet to pēc iespējas vairāk “nomāktu”.
Mūsu piedāvātajiem SIP paneļiem ir veikts ugunsreakcijas tests, un esam ieguvuši B, s1 un d0 ugunsreakcijas klasi! Būvizstrādājums nerada vispārējas uzliesmošanas situācijas, dūmu veidošanās ir ļoti neliela un degšanas laikā tas neizdala degošu pilienu daļiņas! Materiāls atzīsts par grūti uzliesmojošu!

Kopā ar arhitektu jums būs jāveic šādi posmi:

01

Plānojums

Telpas plānošanā jāņem vērā dažādi aspekti - mērķis, izmērs, mijiedarbība. Plānošana ir radošs process, kurā visi faktori veido vienotu veselumu.

02

Novietojums

Mājas novietošanai ir būtiska loma būvniecības procesā. Novietojums ietver debespusi, apkārtējo vidi, reljefu, komunikācijas un citas nianses.

03

Izmaksas

Ieguldījums, nevis izmaksas. Projekta fāze ir klātesoši svarīga, nosakot izmaksas un lēmumus par novietojumu, formu, funkciju u.c.

04

Konsultācija

Nākamais solis - tikšanās ar arhitektu. Pārrunāt mājas projektēšanu un būvniecību. Arhitekts izveidos Jūsu vajadzībām atbilstošu mājas projektu.

05

Projekta precizēšana

Iesakām pēc tikšanās ar arhitektu veltīt laiku detalizētai mājas projekta apdomāšanai, apspriešanai ģimenes lokā. Iespējams radīsies vēl kādas papildu idejas, pārdomas, vajadzības un izmaiņas.

06

Projekta dokumenti

Arhitektūras risinājums (AR) - projektēšanas materiāli, kas sevī ieļauj skices, plānus, šķersgriezumus, skatus, telpu eksplikāciju, logu un logu un durvju izvietojuma plānu u.t.t .

Meklējat arhitektu ?

Ja Jums ir ideja un meklējat arhitektu, kas spēs izstrādāt Jūsu projektu - droši sazinieties, ieteiksim Jums kādu no mūsu sadarbības partneriem.

Nevēlies kārtot papīrlietas ?

Ja nevēlaties meklēt un kārtot visas "papīrlietas", kas saistītas ar mājas būvniecību (komunikācijas, atļaujas, saskaņojumi, utt) - droši sazinieties - arī šeit mums ir uzticams cilvēks, kas var gan pastāstīt, gan izdarīt tās visas lietas, lai Jums atliktu domāt tikai par savas jaunās mājas labiekārtošanu!

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu tīmekļa vietnes ātrumu.